KONST / Litografier / Färglitografi 12257249
nr 1225 7249
Suzanne Nessim
(f. 1944), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 63/65, bladets mått: 63,5x48,5 cm
Suzanne Nessim, född 1944 i Malmö, svensk målare, tecknare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 17 december 2018
kl 18:46:45
150 kr
Suzanne Nessim
Läs mer om Suzanne Nessim